Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-22, 14:24   #220
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Wiadomości: 583
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

ja osobiście mam fioła na punkcie zdrowej diety więc chetnie sie wypowiem. Warzywa, warzywa, warzywa !! najlepiej te czerwone i zielone - pomidory, papryka, brokuły, groszek, szpinka, fasolka szparagowa, sałata, ogórki... (...) itd... no i inne produkty, które mają duzo błonnika. Jabłka, sliwki... pestki z dyni, ze słonecznika, suszone morele (ale uwaga - bo sa siarkowane, trzeba je koniecznie spażyc wrzatkiem). Woda z cytryna na czczo. Aloes do picia ( w aptece).
Co do orzechów to nie jestem przekonana (mówie o włoskich. kiedys, bardzo dawno temu preczytalam ze nalezy ich unikaz i tak robilam, ostatnio bardzo mnie to zainteresowalo - ponoc olej z orzechow wloskich jest swietny przy tradziku... ale faktycznie wydaje mi sie że po orzechach jest pogorszenie...no ale tylko mi sie tak wydaje, może przesadzam. ) Zdrowe oleje - z orzechow włoskich, pestek dyni, wiesiolka, skrzypu polnego, lniany.Migdaly nawilzaja skóre, tez może się przydac. Ja osobiście jem tez rózne produkty sojowe. Najlepiej zrezygnuj z fast foodow, modyfikowanego jedzenia,smazonego, słodyczy, ostrych przypraw, żółtego sera, moim zdaniem mleka krowiego (ale moze akurat niektórym nie szkodzi), kawy, alkoholu, papierosów, staraj sie wybierac produkty bez konserwantow. I pij duzo wody niegazowanej, herbaty zielonej, ziół - krwawnika, bratka, pokrzywy...
__________________
uparcie i skrycie
Ah,życie,kocham cię,
kocham cię,kocham cię nad życie![B][COLOR=Blue]
bojestemtegowarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując