Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-20, 07:13   #2505
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
nie no, tak tylko napisałam

szczerze mówiąc mi się bardzo podoba, ale to na pewno nie każdego styl
No wiem

Oj to doczekać się nie mogę
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Na szczęście nie jest to aż tak widoczne, no i tylko na jednej ręce
Dziękuję!
:
Ja bym pewnie dolała topa
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dziękuję wiesz, może to też kwestia zdjęć, bo kolor nie wyszedł, jak powinien.. a i kolor mojej skóry przy kolorze lakieru wygląda jakoś tak trupio
No o to mi chodziło właśnie. Taki trupi ciut... Dziwne
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Hahah, zajrzałam na pierwszą stronę a tam w kremach jest wymieniona Isana z mocznikiem... jak sobie przypomnę co mi ten krem zrobił, to się zastanawiam jak on może się u kogoś sprawdzać.
O. A co Ci zrobił?
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
19 razy Katherine.
Mam zaciągnięte
Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Wreszcie cos mi wyszlo. Ksztalt ma zmierzac w kierunku migdalow, lakier - Golden Rose, rozyk. Tylko lewa reka, bo prawa wyszla tragicznie, zwlaszcza kciuk. Musze trenowac. Tylko kiedy, jak za 10 dni przeprowadzka? przynajmniej moge sie pokazac. Prosze o sugestie w sprawie ksztaltu i malowania. Topu nie kladlam bo sie balam ze cos zepsuje.
Wybacz... ale to wygląda brzydko.

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Widziałyście nowe Wibo? Za piaskami nie przepadam, ale ten zielony ma taki śliczny kolor! Chyba będzie mój...
Oj... faktycznie fajny
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51093936]Mani I złoty piasek,ale niestety aparat przekłamał kolor :/
[/QUOTE]
Fajne mani. Jeśli to ten o którym myślę, to faktycznie przekłamany, ale i tak fanie
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
to ja może zarzucę czymś od siebie... kupiłam sobie ChG Thistle do niecely na zapas kur**a!
Myślę, że widac jak bardzo jeden jest różowy a drugi pomarańczowy! F*ck! Kup se człowieku drugi raz ulubiony lakier kuźwa....$#^#^& a ooooooo #%^#%^#^%
Ręce opadają...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora