Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Usunięcie zaskórników???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-22, 13:02   #5
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Usunięcie zaskórników???

Cytat:
Napisane przez EmiliaMM Pokaż wiadomość
Zabieg nic Ci nie da, zaskórniki wrócą z powrotem. Wiem co mówię, bo walczę z zaskórnikami na całej twarzy już prawie 15 lat ... niestety.
Najlepsze efekty mam po regularnych kwasach i wtedy gdy piję dużo wody (u mnie to działa). Wyeliminowałam też gluten i nabiał z diety (spowodowało to mniejszą ilość krostek zapalnych), bardzo też dbam o cerę (demakijaż, nawilżanie, maseczki itp)
Zabieg da efekty, ale nie na stałe- to chyba oczywiste.

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez klau154 Pokaż wiadomość
Cześć mam straszny problem z zaskórnikami (wągrami) na twarzy, infekcja dotyczy już chyba każdej możliwej otwartej pory. Chciałabym zapisać się na laserowe oczyszczenie skóry ale zastanawim się kto taki zabieg przeprowadza. Szukając w internecie wyskakują mi salony kosmetyczne, a zastanawiam się czy taki zabieg nie powinien być przeprowadzany przez lekarza np. dermatologa? I czy to jest jakaś różnica czy zapisze się do lekarza czy kosmetyczki ? Jest to dla mnie ważne gdyż zabiegi w salonach kosmetycznych nie pomagają, ładna i gładka cera utrzymuje się ok 4-5 dni a później wszystko wraca jak bumerang. A nie mogę tego zapudrować ponieważ mam uczulenie na pudry i inne sztuczne kosmetyki do stosowane na cerę, więc chciałabym się tego pozbyć jak najskuteczniej i cena też nie gra roli. Mam nadzieje, że ktoś mi pomoże.
Cera z zaskórnikami potrzebuje codziennego stosowania kremów z kwasami i nawilżania lekkim kremem. Do tego uzupełniająco można stosować zabiegi. Dermatolog moze wypisać na receptę maści przeciw zaskórnikom, ale ich skuteczność jest określana różnie.
Nie ma znaczenia czy lekarz czy nie- liczy się doświadczenie i uprawnienia.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując