Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - hel me help!:( wątek dla wrażliwców i suchych buziek! ;(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-06, 13:15   #1
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Unhappy

hel me help!:( wątek dla wrażliwców i suchych buziek! ;(


Prosze pomozcie mi ehh bylam wczoraj u kosemtyczki na oczyszczaniu twarzy razem z algami...woriclam do domu i co? efektu zero ;( z zaskornikami i z broda sobie jakso poradze :/ chociaz pewnie i tak sie was jeszcze zapytam :P ale nie zta sucha i wrazliwa buzia ;( nie wiem,moze pechowe te lagi byly ale poza tym mialam rozne maseczki,peelingi i kremiz Thalgo stosowane buzia byla gladka w dotyku ale wcale lepiej nie wygladala...i takie uczucie goraca mialam i jakos tka dziwnie :/ wszytko mi szkodzi! wsyztko praktycznie s.o.s chce meic gladka,jedrna,i miekka buzke ;( buuu a mam dopiero 17 lat!kosmetyczka mi powiedizal ze mam zmarszczki mimiczne :/ a gdzies ejscze slyszalam ze to tylko kwestia nawilzenia itp :/ prosze zalozmy watek gdzie ebde kremy,maseczki balsamy i kolorowka dla wrazliwcow o suchej cerze bo ja nie mam pomyslu juz a nie bede ciagle wydawac kasy na cos co mi nie pomaga a moze sa jakies specjalne zabiegi u kosmetyczki?czy moge uzywac kremow od wieku 20 lat?bo jak czytam to tam najczesciej sa odpowiadajace moim wymaganiom i co z ta zmarszczka na czole? pomocy jedynie co moge uzywac to peeling z kawy i krem bambino :| ale nie jest to zbyt komfortowe rozwiazanie :/ a co na syfki przy takiej cerze?:/ ehh myslam tez o La roche posay ale nie wiem co wybrac i w gole..milam kilka rzeczy z vichy ale sie nie sprawdizly :/ ,iwostin tak sobie ehh ;(
pzdr dzieki za wsyztkie odp
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując