Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 08:43   #3444
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Hej, a które kosmetyki oliwkowe mogłybyście mi polecić do wypróbowania? Miałam tylko ten naturalny krem ,ale nie zachwycił mnie. Mam w dalszej przyszłości zaplanowany zakup żelu oliwkowego do buzi, ale nie wiem czy to dobry pomysł

Ja co prawda az tak wielka fanka Ziaji jak niekotre dziewczyny tutaj nie jestem( bo i nie mam jak byc), ale z serii oliwkowej mialam kilka razy tlusty balsam. bardzo go lubie na zime. Skusilam sie z rok temu na wlasnie ten nasturalny krem bez UV. Jest tlusty, ale na podraznienia np pod oczami byl fantastyczny. mam wraliwa cere naczynkowa i ten krem dawal cudne uczucie lagodzenia. Rozowosci w mig znikaly. Jak okolica oczu byla podrazniona, ze wszystko inne szczapalo, to krem oliwkowy sie z tym odrazu rozprawil. Lubilam go tez do rak i ten zapach... No lubie zapach tej serii. Nie znosze kokosa, nie lubie serii kakaowej , ale oliwkowa to cos dla mnie.
Mialam probke kremu lekka formula. zaskoczyl mnie, bo spodziewalam sie naprawde lekkiego kremu, a tu prosze niespodzianka. On jest dosc gesty, ale wyczuwalnie lzejszy od klasycznego kremu oliwkowego. Milo sie wchlonal (uzylam do rak). jak tlusty krem daje uczuje nawilzenia i natluszczenia, tak ten bardzij nawilzal u mnie oczywiscie. zastanawialm sie czasami czy nie kupic 200ml jak bede kolejny raz w Pl i uzywac do wszystkiego. Mydlo pod prysznic pachnie jak zel oliwkowy od TBS, a jest duzo tanszy i wiekszy. Pielegnacja taka sama i ten zapach... kusi mnie zakupic ponownie jako zel do kapieli. przestawilam sie na mydla w kostece naturalne recznie robione, ale do kapieli fajnie jest czasami dodac kapke jakiegos plynu ktorego zapach nas odpreza i tak mysle o tym mydle olwikowym Ziaji. Mialam zel do mycia buzi, ale tutaj jakos nie czulam zachwytow, dopiero to cudne ukojenie poczulam jak nalozylam tlusty krem oliwkowy. Od zel jak zel, myje, ale buzi nie ukoil, jakas taka zarumieniona byla, pod tym wzgledem spodobal mi sie lepiej zel TIn Tin. Mialam tez maslo oliwkowego i po 2 tyg. uzywania kiedy zuzylam ok polowe puchy podraznil mnie. To samo dzialo mi sie przy masle dla mamusiek. Nie wiem co w tych maslach jest, ale wyskoczylo mi kilka swedzacych czerwonych pryszczykow na udach, ktore molabym drapac az do krwi. W wielkim bolem oddalam maslo znajomej, ja jednak wole balsam, no i chcialabym wyprobowac tez lekka formule na cale cialo , dlatego ymsle o zakupie 200ml, chodz i balsam tez chcialabym wyprobowac. balsamu do ust nie mialam, ale jak bym kiedys spotkala, to tez chetnie zakupie na probe.

Ogolem moi faworycie to mydlo pod prysznic i w zaleznosci od rodzaju skory tlusty krem oliwkowy i tlusty balsam. krem lekka formula ma zadatki na faworyta w cieplejsze miesiace, tyle moge o nim z porbki powiedziec.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora