Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-31, 15:15   #3846
Kagome_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 48
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Kolejna fanka Inuyashy ?

ja tez robilam na wodzie!! Powiem tak... w sumie nadal gdzieniegdzie sie luszcze, skora jest bardzo delikatna i nie moge uzywac niczym z alkoholem w skladzie. Efekty bardzo pozytywne, tylko mimo uzywania filtra - 50 la roche posay dermo pediatrics lotion mam wrazenie, ze przebarwienia jakby sie znow poglebiaja moze to moja paranoja? Czy rimmel lasting finish moglby go destabilizowac?

tak Inuyasha to bylo jedno z moich pierwszych anime (nie wliczajac sailormoon )

pytanko: czytalam ze niektore salony robia tak: mikrodermabrazja a po tym peeling

milalam wczoraj robiona mikro, co myslicie zeby dzis zrobic migdalka? bo po mikro mam gladka skore ale watpie zeby mi przerbarwienia po zabiegach zniknely. skora po wczorajszym powinna byc ciensza... moze by peeling lepiej zadzialal? czy lepiej poczekac?

i jeszcze jedno wazne pytanie ktore mnie bardzo meczy: jak peelingi/kremy wybielaja? jesli masz duzo sredniej wielkosci przebarwien to jesli nalozysz peeling/krem na cala skore to nie wybieli rownomiernie? ze wybieli troche przebarwienia ale skore normalna tez? jesli wiec nakladasz peeling na cala twarz to rownomiernie wybieli - czyli przebarwienia nie znikna? sorki, nie wiem bardzo jak to wytlumaczyc....

z gory dzieki za odp
Kagome_17 jest offline Zgłoś do moderatora