Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - : ( samoopalacz soraya !!-wycofany
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-08, 20:57   #1
Amcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3

: ( samoopalacz soraya !!-wycofany


Cześć dziewczyny, od pewnego czasu mam problem : (

a wiec tak, chodzi o samoopalacz, zawsze używałam z firmy soraya samoopalacz do jasnej karnacji dokładnie taki http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/i/c_big413464.jpg

niestety mi go wycofali
+ dostałam jakiegoś uczulenia, prawdopodobnie od nadmiernego stosowania

był to samoopalacz dla mnie idealny, dawał bardzo śliczną opaleniznę, która mi bardzo odpowiedała ...

no cóż z racji zaistaniałej sytuacji postanowaiłam kupić krem samoopalający soraya do ciemnej karnacji dokładnie ten http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Opa...-40499-big.jpg
okazał się całkowitym niewypałem, na mojej skórze prawie w ogóle nie brązowi
mam również kolastyne do ciemnej karnacji(mało brązowi), Loreal sublime brąze (bez drobinek) -prócz plam na mojej cerze wychodzi zółto
żaden z tych trzech nie dajae mojego wyśnionego efektu

czy któraś z Was wie może jaki koloryt dawał tamten samoopalacz i mogłaby mi polecić coś podobnego ?

dodam że chodzi mi tu wyłącznie o twarz, do ciałka używam balsamów

zastanawiałam się teraz nad samoopalaczem do ciemenj karnacji z rossmana (bodaj ozzon)
oraz Loreal do twarzy sublime bronze z rozświetlającymi drobinkami do twarzy ( lecz boje się ze da ten sam efekt co ten do ciała i twarzy o którym wspominałam, nie orientuje się ktoś ? )

dodam że przeczytałam KWC i tym się kierowałam przy wyborze kolejnych samoopalaczy, nie wyszło, dlatego postanowiłam zadać konkretne pytanie tutaj ; ) -czyli nie to zebym była leniwa i tam nie zajzała ;p )

nie chce wydawać dłużej w ciemno pieniędzy, mam nadzieje ze ktoś z Was mi pomoze, a może miała identyczny problem ? ; )

pozdrawiam !! : )


Editt: Zapomniałam napisać żę myślę iż sekret tkwi po części w tym że samoopalacz miał kolor brązowy a wiec nie biały kremik ; ), myślę że może mieć związek z tak ładną opalenizną, nie wiecie czy jest samoopalacz jakiś na rynku o brązowym kolorze ; > ?

Edytowane przez Amcia
Czas edycji: 2009-11-08 o 21:01
Amcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując