Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-28, 14:45   #296
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
O, dziekuje bardzo A której wersji Joanny używasz? Tej do kupienia w drogerii czy tej profesjonalnej (bo jeśli dobrze zrozumiałam, to są dwie)?
Ja też czasami używam tego szamponu srebrnego z Rossmana, ale fakt, że wysusza i plącze włosy. Są po nim takie szorstkie w dotyku. Już lepszy był szampon fioletowy firmy Stapiz - moze nie pielegnował szczególnie włosów, ale przynajmniej tak nie wysuszał. Kiedyś używałam też szamponu i odzywki fioletowej z Marion- z tego co pamietam, to włosy były po tym zestawie super - miekkie, pachnące, z połyskiem ale nie powiem czy dobrze sie sprawdzał w ochładzaniu koloru, bo nie miałam wtedy mocno rozjaśnionych włosów Płukanka srebrna Delii też troszke wysusza, dlatego używam jej z umiarem
U mnie dużo lepiej niż fioletowe płukanki i szampony sprawdzają si właśnie te srebrne, dlatego na pewno kupie Joanne

bllondynaa- super,że tak fajnie u Ciebie wyszedł Garnier 113. Ja sie boje bezowych blondow, dlatego nigdy nawet nie planowałam go wypróbować A co do 111, to ten popiel sie wypłukuje po ok.3 myciach i zostaje bardzo ładny kolor wiec nie ma cosie az tak przejmować jeśli na poczatku wyjdzie zbyt szary

Ja za jakiś miesiąc bede farbować "białym złotem" z Palette deluxe Mam mieszane uczucia podobno ta farba, tak samo jak srebrny blond z tej serii, rozjasnia o 2-4 tony. Ale w przeciwienstwie do srebrnego blondu nadaje sie do wlosow jasny po sredni blond, a nie jasny blond po jasny braz ciekawe czy efekt rozjasnienia bedzie widoczny i czy bardzo niszczy wlosy...

Joanne kupuje w zwyklym sklepie. Taka mi wystarcza.
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381 jest offline Zgłoś do moderatora