Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta 10-dniowa
Wątek: Dieta 10-dniowa
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 16:30   #28
asik090
Przyczajenie
 
Avatar asik090
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 12
Exclamation Dot.: Dieta 10-dniowa

Cytat:
Napisane przez beercup13 Pokaż wiadomość
1 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda
2 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda
3 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień
4 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień
5 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach
6 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach
7 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień
8 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień
9 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach
10 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach
i oczywiście pijemy dużo wody!

Czy ktoś z was stosował może tą diete?
Podobno chudnie się w 10 dni od 7 do 12 kg
Zaczynam od niedzieli Jezeli ktos stosowal moze podzieli sie doswiadczeniami?



Witajcie odniose sie co do tej 10 dniowej diety to co ty napisalas to jakas obledna bzdura mam te diete w domu w prawdziwym rozpisie jej jak powinna byc stosowana i sa zapisane produkty w 4 grupach co do niej i przy kazdym dniu masz 5 posilkow i grupy z produktami z jakich powinnas je wybrac do danego dnia (w kazdej grupie jest ich dosc duzo owoce wazywa miesa nabialy) wiec nic nie zbrzydnie nikomu i kazdy moze wybrac sobie sklad na sniadanie taki jaki chce i to co lubi. Jest super opisana przez czlowieka ktory ja stworzyl i jest skuteczna napewno poniewaz moja ciocia ja kupila i zastosowala owszem schudla i nauczyla sie zdrowo jest dzieki niej poniewaz nie naklania ona do drastycznych zmian nawykowych jedzenia jest w niej zawarte naprawde zdrowe jedzenie a to co ty tutaj napisalas troszke mnie rozsmieszylo strasznie sie po niej oslabisz itd
takze ta dieta wyglada calkiem inaczej zgodne jest tylko to ze trwa 10 dni i ze sie je tyle ile sie chce i napewno sie nie chudnie do 12 kg jak ty napisalas tylko o wiele mniej i zalezy to od organizmu i dodatkowych ciwiczen!!!! jakie wykonujesz podczas jej stoswania
ja jej nie praktykowalam bo jakos sie zebrac nie moge ale kto wiemoze keidys sie zawezme ale jak narazie cwicze i nei jadam slodyczy odpuscilam je sobei i tych kalorycznych fastfoodow czuje sie swietnie a co najwazniejsze trwa to 2 miesiace i moi znajomi mi mowia ze schudlam wiec moze taki sposob bylby dobry pozdrawiam
asik090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując