Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-10, 21:19   #2585
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez incomknko Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny!
Dziś zrobiłam sobie kolczyka między piersiami, i wszystko jest pięknie, nie bolało, trafiłam naprawdę na SUPER dziewczynę, jeśli ktoś jest z KRK zainteresowany, to podam z przyjemnością kontakt

ale do rzeczy. Nie boli mnie, nie leje się też krew, tylko czuje taki dziwny dyskomfort. Jakby ciągło mi delikatnie skóre, nie wiem czemu tak mam, moze to minie?
A ta dziewczyna nie może Ci powiedzieć? Skoro się tym zajmuje, to powinna znać odpowiedź na takie pytanie...

Ale mam pytanie czy zauważyłaś, może, że skóra na kolczyku zrobiła się cieńsza? A może końce kolczyka zaczęły się przybliżać? Tylko tak pytam.

W ogóle dobija mnie fakt, że ten wątek jest w dziale pytania do kosmetyczki
Kolczyków jakichkolwiek nie powinno się robić u kosmetyczki, a tym bardziej PISTOLETEM. Nawet głupiej dziurki w uchu. Kosmetyczki po prostu nie są przygotowane do bycia piercerami, nie posiadają AŻ tak wielkiej wiedzy, co piercerzy. Po to oni są, żeby to zrobić porządnie...

Nie wrzucę zdjęcia kolczyka, bo jeszcze nie mam. Rodzice są przeciwko spełnieniu mego marzenia od lat 5
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując