Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Opalanie w umiarze, możliwe?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-30, 12:16   #1
Polinezyjka999
Przyczajenie
 
Avatar Polinezyjka999
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7

Opalanie w umiarze, możliwe?


Witam,
mam do was takie pytanie, jestem dość blada i chciałabym mieć na lato ciut opaloną skórę. Stosowałam kilka balsamów samoopalających. Różnie to wychodziło, czasem gorzej czasem lepiej i te plamy na ubraniach, bieliźnie;/ Zastanawiam się czy nie zacząć chodzić na solarium. Czytałam wiele negatywów na ten temat i szczerze mówiąc waham się. Nie chodzi mi o jakąś mocno opaloną skórę. Tylko tak muśniętą brązem. Czy jak będę chodziła na solarium 1-2 razy w miesiącu to będzie to równie szkodliwe. Nigdy jeszcze się tam nie opalałam a nie chce być tak blada, czy to na prawdę aż tak szkodzi nawet tak rzadko chodząc?
A co do balsamów samoopalających to będę jeszcze próbować chodź nie zawsze mam czas na tak częste aplikacje potem oczekiwanie na wyschnięcie i peelingi Czytałam pozytywne opinie o balsamie samoopalającym marki Elancyl może któraś z was próbowała?
Wiem, że teraz słońca będzie mnóstwo, ale ja jestem zajęta osobą i nie będę miała okazji do opalania na słońcu na którym jasna karnacja wiadomo długo nabiera ciemnego kolorytu.
Proszę o podpowiedź.

Edytowane przez Polinezyjka999
Czas edycji: 2011-04-30 o 12:21
Polinezyjka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując