Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-19, 09:22   #3935
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A w Douglasie cuś takiego:

Miałyście może jakieś kosmetyki z Nouby i przypadło Wam coś do gustu? Bo zastanawiam się nad ich podkładem, jest wysoko w KWC, a szczerze mówiąc, to nie znam tej marki
Witam, trafiłam tu też w poszukiwaniu info o Nouba. Pojechałam po konkretny podkład do Dog, a wróciłam z próbkami. Pani pomimo mojego oporu uparła się, aby przetestowac na mnie podkład i puder Nouby, a ja...jak sroka... No i efekt taki, że zamiast kupic Clarinsa wróciłam z kolejnym do testowania, mam Staminal 101. No więc z tego co zauważyłam na już:
- jest gęsty, ciągnący się, taki elastyczny, kolor 101 ładny jasno beżowy
- mocno nawilża, skóra jest w dotyku długo jakby wilgotna, pomimo nałożenia pudru sypkiego.
-utrzymał się wczoraj cały dzień bez zmian/ z Magic transparentnym skóra wyglądała rewelacyjnie, miała taki satynowy glow/
- do dzis mnie nie zapchał/ u mnie to wystepuje prawie natychmiast do 24 godzin jeśli ma się coś dziac /
-dobrze kryje, w miejscach z naczynkami wklepuję dodatkową warstwę - ale to tak robię ze wszystkimi
Ogólnie za około 100 zł/ po znizce/ może byc. Jednak póki co to wolę Clarinsa, a z tańszych Toleriane 11/13 LRP. Ale nie wykluczone, że kupię, razem z sypkim transparentnym Magic. Tylko sprawdze jak z terminami przydatności bo te promocje....
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora