Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-30, 01:50   #3895
aeg
Raczkowanie
 
Avatar aeg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
pojechałaś po całości
Powiedz, czy kryształ crystal jest lepszy niż crystal w kulce? Zrobiłam sobie ściagawkę z Phenome i chyba w koncu pojdę coś upolować na tych przecenach......


zapasy 5 litrów?! zielska w sokowirówce?! myślałam, że nie można już mnie za bardzo zaskoczyć
ha! i nikt się nie spodziewał Hiszpańskiej Inkwizycji!
ja używam crystala w kamieniu na crystal w kulce, bo go trzeba na mokro z azji przywiozłam sobie tylko kamień i używałam ze 3 lata.

zaskoczki to moja specjalność, dziś zrobiłam zakupki w rossmannie, kupiłam olejki alterry i martwi mnie wysoka pozycja fragrance w INCI i 3 inne pozycje, których zastosowanie nie ma uzasadnienia...

---------- Dopisano o 02:50 ---------- Poprzedni post napisano o 02:43 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mnie migdal w ogole nie ruszal-a robilam juz 40% stezenia. nic a nic. salicyla dawalam 30% i troszke mnie poszczypalo i troche zluszczal ale niewiele.
najlepsze efekty daja retinoidy. pamietam jak poszlam do Sephory a smarowalam sie pare dni juz Locacidem i zaczepila mnie konsultantka diora pytajac w czym pomoc. na to ja ze moze jakis kremik? a na to ona ze chyba mam bardzo sucha skore.. no to ja w lustro i oniemialam tak mis ie skora luszczyla.
stężenie kwasu to wartość drugorzędna o sile działania stanowi wysokość albo bardziej niskość pH
__________________
Wątek wymiankowy:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=714147

Zapraszam!
aeg jest offline Zgłoś do moderatora