Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-18, 12:34   #4776
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: cassia khadi

Cytat:
Napisane przez zonawymarzona Pokaż wiadomość
Czy ktos sie orientuje czy mozna kupic henne cassia khadi w drogerii typu natura, rossmann, hebe?
W naurze i rossmannie bankowo nie ma. Tej trzeciej nie znam... Ale jest dostępna w necie. W realu trzeba się rozglądać, jest dostępna w wielu naturalnych lub z ziołami.

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość

hmmm... zatem jedynym wyjściem na sprawdzenie koloru będzie...test na sobie samej Też skłaniam się ku opinii, że sama henna da bardziej naturalne efekty - porównywalne może trochę do ELDu właśnie.
ELD na poczatku, przy pierwszych 3 użyciach był fantastyczny - mocno rude, bujne, lśniące włoski... ale po kolejnych użyciach kolor zamiast się pogłębić stawał się coraz bardziej blady, a efektu bujnej lwiej grzywy już w ogóle nie ma Włosy nadal są w dobrej formie, ale to już nie to samo co pół roku temu, jak zaczynałam przygodę z henną. Stąd pomysł na zmianę.
Ano w przypadku henny test na sobie jest jedynym wyjściem...
Ja z Eldem mam dobre doświadczenia, córce ostatnio wyszedł ciemniejszy niż dotychczas i nie wiem dlaczego... Jakby żyła własnym życiem ta henna Mnie to tylko przeszkadza, że zaraz po umyciu nie mam już takiej ogromnej lawiny włosów, tylko przysiadają i są zwyczajne.... Ale sam kolor wciąż wychodzi mi identiko jak rok temu.
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora