Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-05, 12:34   #1119
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
I teraz na mnie będzie

oplułam monitor, siebie i psa

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------


Wycofują Blue addiced
Na kogoś musi być
Jaki pies?
Może wróci na wiosnę. Tak jak Icy princess

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Cześć Babeczki!
Długo mnie nie było i trochę nie w temacie jestem, ale widzę, ze dużo się dzieje w wątku essencowym. Więc Fruity już u nas jest? W Naturach?

http://pieceofmoris.blogspot.com/201...ow-colour.html

Piece, świetne podsumowanie! Kawał dobrej roboty! Zwłaszcza analiza a'la Gmoch mnie rozłożyła...
Fruity w Naturach RFB w Douglasach i Tesco Extra.

Swoją drogą u Was w TE jest już ta limitka? Bo w Lublinie nadal zalega MM zmiksowana na standzie z CC pół roku to już leży

Mam nadzieję, że komuś się przyda Ja to lubię, jak wszystko jest przejrzyście

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Spokojnie, wszystko jest w grafice google
Wujek duże Gie nie zapomina

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Wiesz, bo ja jestem coś w stylu Placka- NiosęWamPicie na wizażu i ZakupoweBestie na Bloggerze. W avatarach mam za to filmową i książkową parę (na wizażu pan Darcy, na bloggerze Lizzie Bennet), więc można tak skojarzyć .

Do mnie też się zgłosili . Ja, jako, że jestem niezwykle miłą osobą napisałam im w odpowiedzi, że to przez ich nieodpowiedzialność zdjęcia trafiły do sieci...
Chyba, że to ruska beauty mafia wykradła im te informacje (ale tego już im nie napisałam ). W końcu informację skasowałam, w końcu to Niemcy

Właśnie też się dziwiłam, kto normalny daje nazwy w cudzysłów szukając coś w Google
Twoje avatary skojarzyłam, ale dopiero po fakcie

Ja myślę, że w Rosji mają swoje prawo, nie będzie im jakaś cosnova mówić co mogą publikować a co nie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hehehe, zaraz lecę posprawdzać swoje statystyki
Chyba się zdenerwują, bo będą chcieli i mi maila wysłać w sprawie usunięcia, a tam zero namiarów

Szacun , to się nawyklejałaś

Dziewczyny doradzają zdjęcie tej gumki stemplującej i podłożenie tam kawałka plasteliny lub złożonej chusteczki.

Nie napiszą, tak samo jak ja nie masz podanego kontaktu
A to spryciule

mecze się skończyły, nie mam co ze sobą począć od 18 Nie, no żart, zawsze coś się znajdzie do roboty

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
ja też chcę bronzer i gąbeczkę
Może Essence lub Catrice dojrzeją w przyszłym roku do dodania gąbeczki w którejś z limitek


Natura odpisała mi na fb:

Cytat:
Nowe buteleczki Colour&Go będą dostępne w drugiej połowie sierpnia lub w pierwszych dniach września. Przeceny obecnych będą już niebawem.
Zapytałam czy to będą prawdziwe przeceny czy tylko z nazwy, zobaczymy co odpiszą
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując