Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czym zamaskować zaczerwienienia u chłopaka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-11, 11:40   #4
kasiagolenia
Raczkowanie
 
Avatar kasiagolenia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 49
Dot.: czym zamaskować zaczerwienienia u chłopaka

Cytat:
Napisane przez bangerz Pokaż wiadomość
Witam, jestem Marcin, mam 16 lat, mam cerę naczynkową. Na policzkach pod wpływem stresu, temperatury i innych czynników moje policzki robią się czerwone, chciałbym móc to jakoś zamaskować, bo nie wygląda to ładnie, byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mi tutaj coś polecił, byłem z tym u dermatologa, przepisał Duac na twarz, i Iwostin Solecrin Rubor SPF 30, pilnie proszę o pomoc, byłbym wdzięczny, pozdrawiam.
Jestem wizażystką, nie dermatologiem ale... Cera naczynkowa jest generalnie wrażliwa tak na kosmetyki, jak i na czynniki atmosferyczne. Problemy z naczynkami pojawiają się często u alergików, może być to też związane ze zmianami hormonalnymi. Skórze naczynkowej nie sprzyjają wiatr, mróz, wahania temperatury, zbyt długie przebywanie na słońcu. Zrezygnuj z peelingów, jeśli już musisz stosować to tylko enzymatyczne. Korzystnie na taką skórę wpływa witamina PP (chroniąca przed pękaniem naczyń krwionośnych), witamina C (uszczelniająca naczynka) wit. K, ekstrakty z róży i kasztanowca. Tak więc zwróć uwagę na dietę, jedz dużo owoców cytrusowych, winogron, pij zieloną herbatę, na twoim miejscu bym nie zamalowywała cery, szkoda jej... Jeśli już bardzo chcesz kup produkt apteczny, nie kupuj niczego z drogerii.
kasiagolenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując