Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-20, 21:31   #461
A_Qaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Polinka04785 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja też mam ten problem.. Najgorsze, że ja w niektórych okolicach nosa i czoła mam suche skórki mimo, że świece się jak nie powiem co...
Na noc mocno nawilżam i delikatny peeling enzymatyczny, chociaż takiego dobrego też szukam, bo mam z lirene i jest naprawdę taki sobie...
A podkład mam taki do skóry normalnej, żeby ani nie wysuszać ani nie nawilżać. I matuje to wszystko pudrem ryżowym z kryolan, który naprawdę mega polecam.. Ogólnie jest używany często już profesjonalnie w telewizji teatrach. Nie ma koloru ma tylko matować
Cena jest jak na puder dość wysoka, ale gramaturowo jest go cztery razy więcej niż pudru prasowanego, bo ten ryżowy jest sypki, więc bez pędzla sie nie obejdzie
Na skutki nadmiaru sebum, błyszcząca skóra etc. polecam nową linię kosmetyków PORE&MATT CONTROL (krem, serum i mgiełka w sprayu). Bardzo skuteczne.
A_Qaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując