Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-24, 08:02   #175
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez blue18
cera tak wplynela na moje zycie.. ze w ogole czasem nie chcialo mi sie nigdzie wychodzic...
a poza tym troche mi sie swieci skora, co tez jest okropnie uciazliwe.. wiec jeszcze ten problem..
blue 18 ja tez rozumiem ciebie nie w 100%, a w 200%!!! ta moja cera, te zaskorniki, krostki maja duzy wplyw na moje zycie, psychike. tak jak mowisz, czlowiekowi nawet nie chce sie wyjsc na ulice i pokazywac. taka "normalna" osoba, nie majaca "takich" problemow nie zrozumie tego. najgorsze jest to, ze od tych moich paskudztw uzaleznione jest to, czy dzis jestem w sosie czy nie, czy mam dola czy nie. ja wiem, moze wyda sie to glupie, ale tak naprawde jest. moje zycie jest uzaleznione od tych syfow. wiem, ze tak nie moze byc, zycie ucieknie mi, a ja po 20 latach dojde do wniosku, ze nic nie zrobilam, bo mialam kompleks syfkow i zaskornikow na twarzy.

zaraz musze wyjsc i jak pomysle, ze musze zaczac korektowac te go... na twarzy, to az mnie cos trafia.

dzieki postowi staram sie nie ruszac tych rzeczy na twarzy. nie udalo mi sie wczoraj z jednym paskudem na nosie, no i dzis wiadomo co mam na nosie . powinnam nalozyc ciemne okulary, zeby mnie nikt nie poznal.

buziaczki dziewczynki, pa pa
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora