Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-22, 08:55   #1279
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
hi hi, to tylko kumpel Co prawda mój ex i pierwsza wielka love, ale to stare dzieje
Zaczynaliśmy jeszcze w przedszkolu, potem wielka przyjaźń, co miala wszystko przetrwać, wspolne liceum, gdzie nam się romansów zachciało i nie wytrzymało to próby, a od kilku lat dobry kumpel. Ot, cała story

dziewczyny, tłuszczyku u mnie naprawdę sporo. I uwierzcie mi w to, co mówię. Jestem chyba osobą z największą tu nadwagą. Aktualnej fotki nie posiadam, bo unikam aparatów, które pstrykają zdjęcia od szyi w dół , ale mozecie sobie zobaczyć, jaka już pulchna bylam 2 lata temu, a od tego czasu 4 kg przytyłam. No i macie. Teraz możecie mi pogratulować zapuszczenia się.
ps. ten koleś koło mnie- nie znam go, do dzisiaj nie wiem, kto to był
http://picasaweb.google.com/cath23.t...03450509555106
Ale Ty masz kobiecą figurę :O Ale nie poznałabym Cię na tym zdjęciu Zupelnie inaczej buzia wyglada (na tyle na ile ja widać...)

OMG ale z Was marudy! I nic dziwnego, że mówią o nas, że Polki nie są pewne siebie i zakompleksione. Nie znam idealniej kobiety. Każda ma w swoim mniemaniu za dużo/ za mało, za szeroko/za wąsko jest za wysoka lub za niska, ma za długie ręce i za krótkie nogi. Grunt, to wyeksponować to, co jest w nas najlepsze, lekko zatuszować wady i iść z podniesioną głową, wyprostowanymi plecami i z uśmiechem na twarzy

A btw gdzie wy widzicie WI?
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora