Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-02, 21:01   #2173
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Domi - prawda jestem tego świadoma a aljace chodziło o różne kolory włosów a nie rózowe

Frenko, moje włoski właśnie też były w fazie odpoczywania po blondzie...ale chyba to ostatnie zrobiło im jeszcze gorzej chociaż nie wygladają źle, wydaje sie wręcz jakby było ich więcej

Hex, wiem

jak farbowałam sie na brązik jasny. to zawsze po ok, miesiącu mi się wypłukiwał ten kolor i i tak wracał blond... czułam się wtedy bezpiecznie w miare jeśli rozumiecie o co chodzi. Teraz boje sie ze ten kolor zmienił moje włosy juz na zawsze ja nie chce mieć ciemnych odrostow myslicie, ze ten kolor sie wypierze? i że da się wrócić do karmelowego bez większej inwazji ?

czuje sie sztucznie w tych włosach i chyba głównie to mi przeszkadza. Lubie naturalne kolory włosów, a z takim kolorem na pewno nikt sie nie urodził nie lubię sztucznosci tak jak nie lubie tipsów, masakrycznej opalenizny, przedłużanych włosów...o, właśnie to nie ja po prostu
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-11-02 o 21:04
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora