Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - krem i podkład do cery wrażliwej :( jaki kupić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-06, 14:01   #2
pstycka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Żarki
Wiadomości: 4
Lightbulb Dot.: krem i podkład do cery wrażliwej :( jaki kupić?

Wiem co czujesz! ja przez długi czas miałam te same problemy ze skórą!była wrażliwa,piekąca i czerwieniła się z byle powodu. Wypróbowałam wiele kosmetyków żeby dojść do wniosku,że im mniej tym lepiej!
Polecam delikatne kosmetyki,np. z serii Ivostin, ja teraz używam mleczka z tej linii i jestem b.zadowolona-wiem że jest jeszcze tonik-ma go moja kolezanka i jest zadowolona- krem na dzień z filtrem 15, na noc,i żel do mycia twarzy i ciała. Ta linia jest bezzapachowa i delikatna,napewno będziesz zadowolona! No i co najwarzniejsze: odradzam mycie twarzy wodą z kranu!!! to najgorsze co może być dla skórki wrażliwej!! ja już myję się tylko wodą przegotowaną lub mineralną-oczywiście dotyczy to twarzy!- nasączam nią waciki i zmywam mleczko z buzi. To pomaga. Unikam też intensywnych zapachów,nie perfumuję się w okolicach twarzy(szyja),bo to powoduje też podraznienia . A serię z kozim mlekiem odradzam, zbyt pachnacai ciężka dla takiej skórki jak nasza! pozdrawiam
pstycka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując