Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-05, 13:26   #1361
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
pierwsze trzy są u mnie Miami nawet w tej chwili na stopach mych


który masz kolorek?

zazdaszczam
pięknie by się komponowały z moimi sińcami pod oczami i
Kolejne zamowienie niedlugo .

Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
ja ostatnio odżałowałam i czekam właśnie na bazę Ingrid Millet z filtrem 50. kremów z filtrem nie toleruję pod makijaż, a doszłam do wniosku, że bez wysokiej ochrony na nic te wszystkie starania o ładną skórę
ciekawa jestem bardzo tej bazy, tak szczerze mówić powinna już u mnie być w tym tygodniu
mam nadzieję, że make up mi na niej nie popłynie




dziękuję bardzo!!


poza tym grafitowym, zrobiłabym z nich użytek - do brązowych oczu byłyby ok (tak mi się wydaje)
jak wrócę do życia, to w przyszłym tygodniu wypróbuje je w sklepie

btw. co Ty z tymi palcami? są normalne
Ja ze swojej strony polecam ten filtr. Bardzo dobrze sie wchlania i nie ma problemow z nalozeniem tych dwoch mililitrow.

Co do bazy z filtrem bylabym ostrozna. Nie wiem jak to jest z bazami czy kremami z filtem. Filtra sensu stricte trzeba nalozyc 2 ml. Zastanawiam czy bazy badz kremu tyle samo czy nie wiecej. Moze to glupio brzmi i pewnie czegos nie rozumiem, ale to przeciez baza z filtrem a nie filtr z baza, wiec zastanawiam sie czy stezenie "skladnikow filtrowych" jest takie same. Nawet jesli tak to nie wyobrazam sobie kladzenia na buzie 2 ml bazy czy kremu z filtrem. Przeciez to ogromna ilosc i zani sie wchlonie minie sporo czasu.

edit: a palce male i grube.
btw: w stacjonarnych perfumeriach bawlenianej kolekcji nie ma.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
wiem, że to niebyt kulturalne, ale właśnie przeczytałam przeuroczy post KLIK
musiałam się podzielić radością
Moje ulubione zdanie to:
Cytat:
w każdym razie na to nie próbowałam

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-05-05 o 13:29
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora