Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowe życie - nowa ja :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-03, 11:45   #11
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: nowe życie - nowa ja :)

Cytat:
Napisane przez gaddzinka Pokaż wiadomość
witaj, mi się bardzo podobasz we włoskach z 1wszego zdjęcia, tylko rzeczywiście w troszkę jaśniejszym brązie było by Ci lepiej. Tak poza tym to nic bym nie zmieniała, pozdrawiam
i właśnie w takiej fryzurze czuję się najlepiej dziękuję za opinię

Cytat:
Napisane przez lee_monka Pokaż wiadomość
też byłabym za jaśniejszym brązem, może jakieś pasemka? A tak przede wszytskim to chciałam napisać, że cudnie się uśmiechasz, uśmiechaj się tak zawsze, a nikt nawet nie zwróci uwagi na kolor Twoich włosów, każdy będzie tylko pamiętał pozytywne odczucia z Tobą związane
Aż się zarumieniłam Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Asia10000 Pokaż wiadomość
Kolor włosów który masz obecnie, idealnie do ciebie pasuje, nie zmieniałabym go. Jedynie grzywkę bym zapuściła, najlepiej wyglądasz na tym zdjęciu gdzie masz grzywkę na bok, i upiętą do góry. Z grzywką wyglądasz dziecinnie

Ale kolor włosów idealny
Dziękuję, chcę zmienić trochę kolor bo ten po prostu mi się znudził Co do grzywki to wiem, że taka niezbyt mi pasuje bo mam okrągła twarz.

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Ja też napiszę, że kolor włosów idealny. Ewentualnie jeśli masz ochotę na farbowanie, to tylko delikatnie, żeby zyskać ciepły odcień. Może czekolada ?
Twój typ urody bardzo mi się skojarzył z Carey Mulligan, zwłaszcza po obejrzeniu zdjęcia z krótszą fryzurką. Załączam parę fotek, jeśli nie do wzorowania się na cięciu, to chociaż na kolorze włosów ( miała na głowie chyba wszystkie odcienie, ale wg mnie najbardziej pasują jej brązy). Grzywkę też ma interesującą - trochę rozwichrzoną, to dodaje sporo uroku. Na Twoich zdjęciach masz wyprostowaną - jest dobrze, ale taka trochę niesforna fryzurka mogłaby być dla Ciebie świetna.
Co do fryzury, propozycja Castano z ciemnowłosą modelką wydaje mi się bardzo interesująca. Tylko pytanie do Ciebie - jaki masz rodzaj włosów ? Proste, lekko falujące?
Właśnie mam na włosach czekoladę ale wychodzi mi bardzo ciemna Na co dzień nie prostuję grzywki i jest taka trochę falowana. Też podoba mi się fryzura tej dziewczyny Moje włosy zależnie od cięcia albo są proste albo końce lekko się podwijają.

Ogólnie chciałabym trochę ocieplić kolor bo mam ciemne oczy i brwi i przez to wyglądam blado, myślałam o pasemkach w różnych odcieniach brązu ale raczej w ciemniejszej tonacji. Chciałabym może lekko pocieniować włosy albo wystopniować?
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując