Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 19:16   #368
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;24394500]wita Was kolejna bladolica jak to się znajomi śmieją, jestem królewną śnieżką. ciemne włosy, oczy, oprawa oczu. tak się zastanawiam przy okazji, jaki kolor rudych włosów mi by pasował? bo tak mnie kusi od dłuższego czasu :P pozdrawiam wszystkie bladzioszki! [/QUOTE]
szczerze powiedziawszy, to na twoim miejscu nie farbowałabym włosów na rudo. jesteś typem Zimy, a zimom najlepiej jest w ciemnych włosach
zwłaszcza, Że masz ciemne oczy i ciemną oprawę oczu. będzie się to rzucać w oczy. jeśli już rudość, to stawiałabym na odcienie chłodne, jakieś wiśnie czy choćby miedzie
Moyraa
, ja uważam, że BB Creamy to jednak nieco lepsza inwestycja zwykle mają filtry UVA i UVB, mają właściwości lecznicze - czy to przeciwzmarszczkowe czy na trądzik. większość z nich rozjaśnia skórę I często lepiej kryją przynajmniej tak wnioskuje bo czytając opinię choćby na KWC mogę stwierdzić, ze średnio z kryciem w HM.
btw, opisałam moje pierwsze wrażenia co do Elemonga na wątku o podkładach: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2575 I dołożyłam swatcha
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora