Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-02, 13:32   #1475
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
ja mieszkalam w W-wie na Kabatach wiec az tak daleko nie mialam
eh tesknie za W-wa
o, bym Cie porwala na kawke i z mala na spacerek w Wawie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Też na Ochocie mieszkasz?
niedaleko Pl. Narutowicza

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
uuulala ja z Targówka mam najdalej do Janek nawet zniżka - 40% nie zachęciłaby mnie do pojechania tam
a propos Arkadii to ostatnio wolę douglasa niż sephorę (panie w d. są bardzoooo miłe a w s. konsultantka z guerlain nie wiedziała, że brązer z limitowanej kolekcji inca wogóle istnieje, patrzyła na mnie jakbym z kosmosu była .... inna zaś paniusia wciskała mi korektor pod oczy, który ewidentnie podkreślał zmarchy, ale ona szła w zaparte, że ich absolutnie nie podkreśla... żenua jak dla mnie... muszę się przenieść do innej sephory, bo teraz w arkadii jakaś nowa obsada chyba jest i strasznie mnie wnerwiają )
w Arkadii tez lubie Douglasa, choc rzadko tam robie zakupy bo nie maja rabatow (a o moim urodzinowym w grudniu zapomnieli i nic nie przyslali ) - ale w A. obsluga dobra
choc nauczylam sie juz przymykac oko na wszelkie porady pan konsultantek - chetnie ich slucham, ale decyzje i tak podejmuje sama (lub pod wplywem kolezanek z wizazu, ktore o niebo lepiej znaja sie na roznego rodzaju mazidlach i kolorach )
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora