Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - bardzo króciutko
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-07-26, 22:08   #13
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: bardzo króciutko

Oj rok temu myślałam podobnie: "zetne, przecież odrosną" No i z pięęęknych dłuuuugich włosów obcięłam na włosy nieco za uszy, wycieniowane okropnie, do tego grzywka - ogólne wrażenie było takie, że tego samego dnia zaczęłam zapuszczać włosy I zapuszczam po dzień dzisiejszy, jak narazie mam nieco dłuższe niż do ramion, a grzywkę sobie zostawiłam Odradzam więc ci tak myśleć. Poza tym, jak zetniesz tak na 6 mm to aby potem wrócic do typowej dziewczęcej/kobiecej (w miarę) fryzury to bedziesz musiała poczekać co najmnniej rok. Jak nie dłużej... Chcesz to zrobić bo ci sie znudziła obecna fryzurka-znam to uczucie. Właśnie dlatego sama ścięłam włosy w przypływie emocji i proszę-wylądowałam z okropną fryzurą która na szczescie przeszła juz do wspomnien.Zreszta jak zetniesz sie prawie na łyso to i tak moze ci sie to znudzić po powiedzmy pół roku, tylko potem nie bedzie zbyt wiele opcji odnośnie tego co mozna zrobić z włosami... rozumiem cię, bo sama chciałabym kiedyś sciąć sie na bardzo krótko, na chłopaka, ale jak pomyślę, że moje włosy to własciwie jedyna rzecz która mi sie w sobie podoba i miałabym sie jej pozbawić to mi sie odechciewa. No ale zrobisz jak chcesz. Tylko proszę cie: nie działaj pod wpływem emocji... wiem,ze to jest fajne, ale w sprawach fryzury lepiej działać rozsądnie nie spontanicznie
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując