Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 15:39   #4778
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no ja chcę podkład od mikołaja ale wybrać nie mogę, miał być revlon PR ale się świeci jak psu jajca color stay znowu dla mnie śmierdzi a kolejnego smierdziela nie chcę
a zestawik w rossie kupisz, grosze kosztuje 15zł



ja już dawno pisałam, że Monce szelki kupiłam i dużo lepiej, wielka wygoda ja poszłam z nią normalnie do zoologicznego, razem z Panią wybrałam ma czerwone ze skórki w wytłaczane kostki ale skórka już się przetarła trochę w miejscu gdzie się je reguluje także mikołaja czeka chyba kolejny wydatek
a facet Twój heheh lepiej go ostrzeż już dziś co go jutro czeka, niech się nastawi przez noc

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------



heheh ja swoją (12kg) jak trzeba też pod pachę biorę
ojej taki ciemny masz
właśnie słyszałam że Revlon CS śmierdzi bardzo alkoholowo ja jak ciapusia miałam na szelkach to jak jakieś psy leciały to od razu do góry i pod pache ale patent laski

Lady
tu używasz tego http://allegro.pl/bourjois-blush-35-...951251689.html na policzki a powiedz mi czy ten kolor? i jaki to ma efekt (sztuczny,mocny,błyszcząc y,bardzo mocny)?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora