Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-19, 19:15   #1983
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Natala6 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo, że zechciałaś mi poradzić :-D Co do oczek sądzę, że druga i trzecia propozycja byłaby najlepsza biorąc pod uwagę całość stylizacji. Bardziej skłaniam się do drugiej aby właśnie dodać trochę złotego cienia.
Paznokcie... Podoba mi się przedostatnia propozycja. Rozumiem najpierw czarny lakier ale czym wymalować końcówki paznokci aby tak wyglądały (na złoty kolor oczywiście) ?
A właśnie jeszcze jaki błyszczyk będzie pasował- fajnie by było gdybym mogła go użyć jeszcze po Sylwestrze ale niekoniecznie ;-)
Napisz mi proszę ponieważ sama nigdy nie malowałam smoky eyes czy spotkałaś się gdzieś z filmikiem jak taki właśnie wykonać z podaniem potrzebnych kosmetyków kolorów i nazw ? I jak myślisz czy w ogóle zabierać się samodzielnie za taki makijaż oczu bez wcześniejszego doświadczenia w tym temacie ? Z góry dziękuję bardzo
Co do pazurków to najpierw czarny a potem brokacik sypki (na mokry czarny lakier, potem bezbarwny na to)albo w lakierze. Co do makijażu to polecałabym kosmetyczkę ona to zrobi profesjonalnie ale i wyjdzie ci to znacznie taniej niż byś miała kupować tyle kosmetyków, pędzli itp. no chyba że będziesz miała więcej okazji i chcesz po prostu zainwestować aby się nauczyć to takie filmiki są na yt

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez saandraanbr Pokaż wiadomość
Hej kobitki Zbliża się moja studniówka. Pomóżcie mi w doborze dodatków, makijażu, fryzury i koloru paznokci do sukienki granatowej asymetrycznej z cekinkami Dodam, że jestem blondynką, długie włosy i nie mam bladej karnacji Liczę na Was
Granat jest świetną bazą kolorystyczną dlatego wiele kolorków będzie ci pasowało np:





to od ciebie zależy w jaki kolor pójdziesz
Moje propozycje fryzurek:



Makijaż coś delikatnego np:

Pazurki:
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując