Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-17, 21:21   #4645
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wiem na pewno, że wersja culture Bio jest naturalna na pewno, aloesowa. Ale nie mam pojęcia czy jej nie wycofali. Co do reszty, to nie ufałabym, ja się na YR przejechałam, bo w ich sklepie internetowym ubierają produkty w piękne słówka, a okazało się, że nie tyle jest to nie prawdą, co wręcz wierutnym kłamstwem. Z YR to chyba tylko szampony są ok i teraz jakieś wyszły 2 serie bio, miodowa i jakaś druga, obie do ciała. Ze mną mają na pieńku i lepiej osobiście się wybrać do nich i zobaczyć gołym okiem składy.



Polecam oczyścić porządnie włosy przed jej nałożeniem, nawet jakimś sls'em, być może za dużo protein na nich jest (także z innych produktów) i co bardzo ważne, tej odżywki nie trzymaj dłużej niż 2 minuty z zegarkiem w ręku, bo jak dłużej to trzeba potem umyć włosy szamponem. To dziwne, wiem, ale tak jest napisane w instrukcji obsługi, to taka odżywka specjalnego traktowania. Mocny kaliber. Raz ją trzymałam za długo na włosach i potem jeszcze słabo spłukałam i miałam na głowie potem siano.



Normalny aloes nie powinien nic szczypać A właśnie może lepiej odstaw to co masz, może od tego się rano budzisz z obrzękiem ja tak miałam po kremie sylveco
Ja niestety opuchniete oczy mam od nastoletnich lat, ponad 15 lat bedzie... czesto sol w jedzeniu u mnie pogarsza sprawe, stres, zaburzenia snu itp. Mocnymi kremami staram sie nie smarowac za bardzo pod oczy. Moze picie przed snem powoduje nasilenie objawow u mnie. Nie mam pewnosci. No coz. Zuzyje moze ten roller i ukrece cos swojego z ciekawosci.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora