Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-22, 08:06   #3272
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Dobry!
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zaskoczyłaś mnie. Może to kwestia tego zdjęcia, bo nie mamy. Ja mam szczuplejsze i palce dłuższe. Wkurza to ją
Takie było moje pierwsze skojarzenie, że bardzo podobne. Ale może faktycznie zdjęcie
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Ja tak zapytałam, bo nie wiem czy u mnie gdzieś by nie znalazł. Pewna nie jestem, bo ostatnio nie patrzyłam nigdzie, ale kojarzą mi się te lakiery. Może akurat gdzieś jakieś niedobitki się znajdą

No właśnie, masz rację z tą oślepiającą lampą np. W ogóle czasem ktoś robi ładne zdjęcia, ale co z tego skoro duochrom pod lampą i traci całą kolorowość, holo bez słońca staje się shimmerem itd...
Cały czas próbuję wypracowywać
O widzisz, na pewno popatrzę A jeszcze na którymś blogu widziałam te takie sety do zdobień od Vipery i akurat dziewczyna pokazywała ten z czerwienią - baaardzo podobna

Dokładnie
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mam 2 tort. Dzisiejszy


Ja postanowiłam, że zrobię ciasteczko-babeczki, takie najzwyklejsze, ale dla mnie to i tak będzie wyczyn
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
KLIK, uwielbiam ten utwór, zawsze się pojawia po włączeniu gry, przejściu do menu i w ogóle, piękne
KLIK a tutaj to zbyt wiele pisać nie muszę był nawet quest, żeby tą pieśń odblokować, męczyłam się bardziej niż z wątkami romansowymi (), ale odblokowałam i ta satysfakcja, siedziałam jak zaczarowana, słuchając tego
w DA wszystko się pięknie zgrywa, muzyka, klimat.. no po prostu zakochałam się w tej grze od pierwszego włączenia, to właśnie soundtrack mnie tak ujął

no właśnie, po co kto by się tam w to mieszał, lepiej dalej siedźmy w swoich gabinetach, przecież nie mamy wzmożonej aktywności przestępczej.. NO WCALE tak właśnie wyglądała praca stróżów prawa w SoA
na szczęście znalazłam sobie nowy serial do oglądania, można zapomnieć o Synach
Piękne

O! ja to przeżywam teraz serialowo-filmową posuchę Coś bym obejrzała, ale nie wiem co...
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
też nie zaczęłam jeszcze, na razie za mocno mnie Dragon Age wciągnął do swojego świata, planuję zakup 2 części, a na najnowszą mnie obecnie nie stać
czekam aż mi brat przywiezie xbox'a to się będę strzelać
Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Kurde u mnie od roku lezy I i II część wiedźmina (pożyczone od brata) i jakoś się zebrać nie mogę
Ale może po nowym roku się wezmę bo Diablo 3 już prawie wszystkie kampanie przeszłam :P
A ja zaczęłam, tylko po tygodniu mysz mi się zepsuła No i jestem tragicznie zła w takie gry - lubię, ale nie potrafię

Cdn...
Bosz, muszę na zakupy iść, a na dworze łeb urywa i pada, i w ogóle apokalipsa
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora