Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-08, 14:09   #3069
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja rzadko coś dostaję ale winię za to mojego listonosza. Nie dochodziły też do mnie bony z tesco ani z D ani z niczego innego teraz coś się poprawiło może mu rejon zmienili skoro S przysyła goldom dużo próbek to już się nie moge doczekać

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------



You made my day

no szkoda ale i tak mają często akcje promocyjne częściej niż Locci na pewno

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

dostałam maila z Locci że moje zamówienie już wysłane. I nr listu przewozowego wysłali szok! co za tempo!


A ja jeszcze nie mam info o wysyłce

Fizycznie paki wyjadą od nich jutro, więc powinny być w poniedziałek

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
O jeszcze odnosnie Pat&Rub, zaczelam uzywac w koncu tego olejku rozswietlajacego z wakacyjnego boxa - dla mnie super mieszam go sobie z normalnym balsamem + kremem z filtrem
Ja go na razie oszczędzam na lato

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a ja mam juz w profilu numer wysylki czym oni to wysylaja?


ooo juz nie dziala kod ELLE
Wysyłają UPSem
A kod nadal działa

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Macie do wyboru probki w locci? Mi nie wyswietla, a kojarze, ze kiedys tam dodawali
Dodają 5 próbek do każdego zamówienia, ale sami je wybierają
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora