Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-14, 20:02   #390
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Witam się na 13. stronie ale natrzaskałyście

S. uporczywie przypomina mi o dniach VIP, bo jeszcze nic nie kupiłam. Ale ten miesiąc uznaję za miesiąc zużywania i odwykania od zakupów.

Od 2 tygodni używam olejku z Rossmanna z serii wellness&beauty (o tego: http://www.rossmann.pl/Produkt/Welln...6154,2895,5585 ) i jest rewelka nic tak nie nawilża mojej skóry, a 5 razy w tygodniu chodzę na basen, siedzę w klimie, więc jest wymagająca. Nie pomagały żadne balsamy, nawet ten z masłem shea z Organique. A tu takie zaskoczenie.

Na raz wystarczyła mi próbka maski grzybowej z origins- tyłka mi nie urwała, nie jestem w stanie nic o niej powiedzieć ale może przyczaję się na lotion do twarzy z tej serii, brzmi obiecująco.

Wykończyłam wszystkie glamglowy (mam jeszcze niebieską w zapasie na zimę) i na razie nie będę do nich wracać. Podenkuję co mam
Mango? Czy ktoś wspomniał mango? Biere w ciemno!! A to 11,69 to normalna cena czy promocyjna?

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Witam się na 13 stronie
Wszystko ok z paczką?

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Puder wydaje się całkiem spoko. Ładnie zmiekcza rysy i dodaje lekko kolorytu. Dobrze sprasowany, będzie trwały. Kolor dość jasny (01), daje naturalny efekt. Ciężko mi cokolwiek więcej napisać na obecną chwilę. Jutro będzie testowanko w świetle dziennym.
Nadaje się do całej paszczy? No, nic. Chyba trzeba kupić. Jeszcze ten i Chanel i chyba mam bana na pudry co najmniej do końca roku
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora