Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-26, 10:10   #3284
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Mialam ostatnio strasznie duzo stresow i prawie sie u lekarza rozplakalam. Wiec dal mi L4 do konca przyszlego tygodnia. Jak stwierdzil nie jest to takie wielkie oszustwo bo dziecko lezy w poprzek brzucha, mam odpoczywac i lezec aby sie obrocilo juz do wyjscia, bo pozniej bedzie coraz trudniej.
Odpoczywaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Misia, bardzo mi się twoje włosy podobają. Bardziej niż poprzednie. Oczywiście Ty masz się dobrze w nich czuć, więc trzymam kciuki, żeby wszystko udało się zrobić tak jak chcesz! i żebyś nie musiała za to płacić

Aniyam! Wielki szacun za rolki! Współczuję opalenizny. Normalnie czuję Twój ból. Tak samo na czerwono się opalam

Martusia Tobie też gratuluję rowerowej wyprawy

Natasza odpoczywaj kochana, bo te stresy nie warte waszego zdrowia. Poza tym słyszałam, że jak mama w ciąży się dużo stresuje to dziecko później niespokojne. I oby udało się duży zapas lodów kupić

Czy pojawiło się na Jabłuszko? Martwię się trochę po ostatnim wpisie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora