Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie twarzy dlugimi paznokciami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-21, 10:11   #2
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Oczyszczanie twarzy dlugimi paznokciami

Cytat:
Napisane przez Kasia-83 Pokaż wiadomość
Ostatnio bylam na oczyszczaniu twarzy u kosmetyczki, z ktorej zawsze bylam zadowolona. Tylko wlasnie przed oczyszczaniem zauwazylam, ze ma zalozone dlugie tipsy. Ale mysle sobie, babka sie zna na rzeczy, wiec pewnie i jakas swoja metode wypracowala i umie tak oczyszczac twarz, zeby nie skaleczyc jej tymi pazurami. Niestety na drugi dzien po oczyszczaniu wygladalam nadal jak zmasakrowana, a normalnie na 2. dzien juz mi zaczerwienienia znikaja. Juz minelo 6 dni od tego oczyszczania a ja nadal mam strupy po tym oczyszczaniu. I musze dodac, ze nie mialam zadnych pryszczy na twarzy przed oczyszczaniem, te strupy mi ta kosmetyczka porobila wyciskajac zaskorniki.Strupy sa wlasnie takie liniowe, dlatego przypuszczam, ze to od paznokci.
Ale ze sie nie znam, dlatego chcialam sie zapytac Pania, czy kosmetyczka w ogole moze wykonywac zabieg oczyszczania twarzy z takim dlugimi tipsami(ok. 7mm poza opuszek palca)?

Jesli pozwolisz, ja spróbuje odpowiedzieć

Nie, nie powinna. Wręcz nie może. Moja siostra ma też długie paznokcie, tylko że naturalne i jak mi oczyszczała ramiona z zaskórników to przez kilka dni wyglądałam okropnie. Współczuje Ci, bo ona Ci oczyszczała twarz.
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując