Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 22:19   #1666
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
on ma jakiś taki chemiczny składnik (na literę m ale nie pamiętam)który natłuszcza, googlowałam coś ostatnio w tym temacie
chyba isopropyl myristat
Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
A widzicie jaki fajny cleaner Wam znalazłam
chwała ci za to, już więcej nie spłuczę się zamawiając drogi top z indigo
Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
mam dokładnie to samo wrażenie. Stary był lepszy od nowego. A tu cena w górę a jakośc w dól...
więc może czas zmienić na cuccio? drogi jest skurczysyn, ale błyszczy po zwykłym cleanerze jak eco po cleanerze supershine z indigo właśnie go testuję w pracy i będę uprzejmie donosić jak się sprawuje na klientkach
Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Jesli na filmiku klada czarna hybrydę, to pewnie tym ze ta tafla wychodzi tez fajnie na hybrydzie a niw tylko na celu do sugar :p
to jak wszelakie pyłki wychodzą na paznokciu nie zależy od rodzaju produktu a od tego jaką ma warstwe dyspersyjną - im mniejsza tym ładniejsza tafla i tyczy się to zarówno syrenki, pyłków holo z indigo oraz manixa
Cytat:
Napisane przez dkni41 Pokaż wiadomość
Ja właśnie zdjęłam indigo i mam podobne odczucia.. raz 15 minut, potem 10 i delikatnie skrobanie, także zabawy tyle ile miałam przy EB. Natomiast efekt twardych paznokci po nałożeniu nie do podrobienia, także zostaje przy indigo i może czas w końcu o frezarce pomyśleć. ..
z odmaczaniem hybryd indigo to jest trochę taka ruletka - niektóre schodzą super inne bardzo ciężko ale widzę, że jest duża różnica w trwałości między nimi a tańszymi markami; wczoraj zmieniałam mani siostrze i miała na sobie mieszankę kolorów CZ 063 i Indigo macarena. Prawie na wszystkich paznokciach, na których był lakier CZ siostra miała odpryski, zaś paznokcie z lakierem indigo były nienaruszone

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
A ja obejrzałam właśnie filmik na fb indigo z metal manix multi chrome kolejna nowość
zbankrutuję... znowu...

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak walczycie z onycholiza? Pod koniec ciazy dorobilam sie na jednym palcu stopy. Zeby nie bylo- ostatnio pedi robilam we wrzesniu.
Bylam u dermatologa to nic nie przepisal. Kazal ubierac luzne obuwie i uwazac na ewentualne urazy...
zakraplaj codziennie pod płytkę olejek z drzewa herbacianego i pamietaj, żeby mocnonawilżać przy okazji skórę na tym palcu, bo ten olejek mcno wysusza, ale pomaga "zrastać" się łożysku z płytką
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora