Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Facet niższy ode mnie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-25, 21:39   #2
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Facet niższy ode mnie...

Cytat:
Napisane przez sailors Pokaż wiadomość
No właśnie, jak w temacie
Jestem z moim kochaniem już 4 lata, to wszystko, jak sie poznaliśmy, to normalnie na megahit na skalę "Romeo i Julii" (no. może lekka przesada ), ale... no właśnie...
On jest ode mnie niższy ok. 5cm, mi to WOGóLE nie przeszkadza, jemu też, ale... całe otoczenie, u mnie w domu od tych 4-ech lat się dosłownie użeram z rodzicami, babką... wszystko jest źle, nie chcą takiego "zięcia" na oczy widzieć, a wszystko tylko przez to że jest ode mnie niższy
Wiem że to widać, że to może śmiesznie wyglądać, ale czy to naprawde jest aż taka przeszkoda żeby całe środowisko przez to nas skreślało? ...
Pokaż im zdjęcia hollywoodzkich par w których facet jest o pół głowy niższy od kobiety i powiedz, że to jest trendi . A tak na poważnie to olewaj to. Mój TŻ w prawidzie jest ode mnie troszkę wyższy, ale ogólnie wysoki nie jest i jest sporo niższy od moich rodziców. Mama trochę pomarudziła bo dla niej przystojny mężczyzna = wysoki mężczyzna, ale polubiła TŻ-a i teraz nie pozwala mi złego słowa o nim powiedzieć . Chyba rodzina woli żebyś była szczęśliwa z mężczyzną niższym od siebie niż nieszczęśliwa z facetem który ma 215 .
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując