Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-05, 20:44   #388
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A taka niespodziewajka- spodziewajka od mojego pięknisia. Ja wybierałam, on płacił. Można? Można! Hłe hłe

Garnier, szampon z granatem i drożdżami piwnymi- może to wyda się dziwne, ale zaintrygowało mnie stwierdzenie Nissiax83, że pachnie on typowo polskim kosmetykiem. Ponoć osoby mieszkające w Ameryce dobrze wiedzą o czym mowa, bo zapach tamtejszych produktów jest zgoła inny. A, że ja ciągle na polskiej ziemi, musiałam sprawdzić- o czym mowa. I co? Świeżo i delikatnie!

Loreal, scrub do ciała- na zdjęciu wygląda jakby go w połowie nie było, a przecież jeszcze nawet go nie otwierałam. Hehe. Pamiętam, że kiedyś świetnie się u mnie sprawdzał. Zachciało mi się powrotu do przeszłości. Jesień jest taka sentymentalna.

Loreal, cień do powiek Cacao- ciemny, neutralny połyskujący brąz idealnie podkreślający niebieskie oczy

Bourjois, pomadka matowa 07- ciekawy odcień, ciemniejszy nude w ciepłej barwie. Jest to kolor wyrazisty, ale mimo wszystko nie wygląda sztucznie, natomiast subtelnie. Podkreśla biel zębów, a jeśli nie są szczególnie białe, to koryguje ich odcień. Daje matowe- welwetowe wykończenie. Jednak zauważyłam, że trzeba mieć wprawę w jej nakładaniu- najlepiej użyć dwóch cienkich warstw i konturówki.
A i trzeba pamiętać o nawilżaniu i pielęgnacji ust.

Elizka, jak tam ten olejek z Rossmana? Wiśnia i róża, to musi świetnie pachnieć.
uwielbiam ten peeling Loreala dawno go nie widziałam w Rossmanie kupiłaś?

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Jaki to olejek do ciała?
http://www.rossnet.pl/Produkt/Wellne...-150-ml,344500
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora