Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Suche,wypadające bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobić ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-11, 13:00   #129
n_bb
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 191
Dot.: Suche,wypadające bardzo zniszczone wlosy - co z nimi zrobić ?

Cytat:
Napisane przez joannagrel Pokaż wiadomość
Zima na moje włosy działa bardzo niekorzystnie. Częściej używam suszarki, gruba czapka też obowiązkowo i efekty są... U mnie bez konkretnej pielęgnacji pewnie nie nadawały by się "do ludzi". Dobry szampon (tyle nie wiem czy mój jest aż tak dobry), odżywka i olejki arganowe (mam venity -niedrogi a jest ok) i jak nie zapominam łykam też jakieś witaminki. Ale z utęsknieniem czekam już na wiosnę i lato! Włosy na pewno odżyją
Ja mam podobnie. Używam suszarki bo nie wyjdę z domu z mokrymi włosami jak zdarzało się latem. Jednoczęsnie wiem,że suszarka potrafi je niszczyć oraz wysuszac. Codziennie równiez używam prostownicy. Przy takich działaniach trzeba zawsze zadbać o odpowiednia pielęgnację, dobre kosmetyki do włosów. Niekoniecznie musżą być drogie ale powinno się zwracać uwagę na ich skład. Świetne są na przykład nowe maski Perfect Me z biedronki. Szczególnie ta różowa z kreatyną. Są niedrogie a zawieraja olejki , które nawiłżają włosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160129_065318.jpg (110,0 KB, 7 załadowań)
n_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując