Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-31, 22:31   #1406
jo27anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 146
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość
Mam do Was akie trochę nietypowe pytanie czy też po prostu chce usłyszeć co o tym sądzicie. Spotykam się z obecnym facetem prawie pół roku. Od jakiegoś czasu marudzi mi o gumki, ale ja nie jestem taka chętna do brania hormonów. Używaliśmy gumek aż do ok miesiąca temu. Teraz on upiera się na przerywany bo nie lubi gumek, bo inne odczucia, bo to nie to. Wie że ja się boję wpadki, bo mam na najbliższe kilka lat inne plany niż dzidziuś, poza tym nawet nie wiem czy to TEN facet. Próbować z nim gadać? Czy prawdopodobieństwo jest tak małe że można ryzykować? Wiem że nikt nie ma statystyk, ale po prostu już sama nie wiem. Jego argumentem jest to że już kilkanaście lat uprawie seks (jest ode mnie sporo starszy) i nie raz bez gumki i tabletek i tatą nie jest. Co o tym sądzicie?
hej ja 3 lata kochalam sie bez zabezpieczenia - stosunek przerywany i cale szczescie nie wpadłam cale szczescie bo juz nie jestem z tym czlowiekiem. Ale wtedy myslalam : bedzie dziecko to bedzie . Teraz z obecnym partnerem kochamy sie z zabezpieczeniem - tabletki, choc mamy duzo powazniejsze plany niz z poprzednim, ale wiem ze to jeszcze nie czas na dziecko. Chyba stalam sie bardziej odpowiedzialna jesli nie chcesz brac tabletek, gumki tez odpadaja - to sa tez inne metody zabezpieczenia. aa i nie ma co ryzykowac, zazwyczaj jest tak ze jak sie nie chce dziecka to sie wpada a jak jest : " nic sie nie stanie jak wpadne, i tak bede szczesliwa" to sie nie wpada;p

Edytowane przez jo27anna
Czas edycji: 2014-07-31 o 22:33
jo27anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując