Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-30, 21:37   #2353
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Ja jestem
Pogoda nadal do d...ale nie bedzie juz sie na ten temat rozpisywac bo to sie robi nudne
Powiem Wam ze mam strasznego stresa bo szykuje mi sie moja pierwsza sesja z jednej strony sie ciesze bo to bedzie pewnego rodzaju egzamin dla samej siebie ale bardzo sie boje...no coz do odwaznych swiat nalezy
Nie ma się czego bać, poradzisz sobie Co do makijażu to dobrze by było gdybys mogla zobaczyć dziewczynę przed sesją, zawsze można sobie coś zaplanować, zobaczysz jaką ma cerę(jeśli zdjęcia będą bez obróbki) czy będzie wymagała większego poświęcenia, czy dużo trzeba będzie korygować np. wyprysków itp. No i moim zdaniem najważniejsze to tematyka sesji dobrze, żebyś ją znała przed sesją wtedy możesz pomyśleć nad makijażem, dopasować go również do stylizacji i pomysłu sesji. Czasami fotografowie mają swoje wizje i to co ty sobie wymyślisz może być niepotrzebne, ponieważ fotograf ci powie co chce, ale tak jak pisałam wszystko zależy od fotografa i tematyki sesji itp.
Ale się ropisałam

Witam wieczorową porą, właśnie skonczyłam rozmawiać z tż-tem teraz usłyszymy się w czwartek My w piatek wyjeżdżamy z synkiem i niestety nie będę miała dostepu do kompa :/
eweska jest offline Zgłoś do moderatora