Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 09:49   #3474
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Dyskretna reklama
Reklama czego?

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez maloni Pokaż wiadomość
Hej,

Śledzę ten wątek od pewnego czasu - dużą część przeczytałam kilka lat temu, kiedy zaczęłam się zastanawiać nad depilacją laserową.

Ponieważ w końcu się zdecydowałam i jestem kilka dni po pierwszym zabiegu LS pomyślałam, że przyda mi się wsparcie duchowe w czekającym mnie procesie i dołączę do dyskusji. Przez ostatni tydzień udało mi się wątek trochę ponownie przeskanować (nie ma mowy o przeczytaniu przy takiej objętości ).

Zaczęłam od łydek, planuję dołączyć również uda, może bikini, zobaczymy. Pierwszy zabieg miałam wykonywany z mocą 30J/cm2, na Duecie, ale małą końcówką, trwał ok. 1:10h.

Jako, że nie mogę jeszcze powiedzieć nic o efektach pomyślałam, że na początek, że się przywitam . Zamiast zdjęcia twarzy załączam gustowne zdjęcie mojej owłosionej łydki .
Zdjęcie włochatej nogi jako wpisowe! Dobre. Ja już nie mam swoich i żałuję. Chciałabym sobie porównać z tym co było na początku.
Witamy 30J na Duecie? Ostatnio któraś wspominała o 10. Babeczki jak to z tym jest?
Dopytam jak pójdę na swój zabieg.

I z ciekawości, po ilu tygodniach chodzicie na bikini?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując