Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca w Lidl
Wątek: Praca w Lidl
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 19:03   #28
201703081551
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 729
Dot.: Praca w Lidl

Najgorsze miejsce pracy w jakim przyszło mi pracować!
Kierownikiem regionu jest oczywiście stary pracownik który awansował, ale widać że nie zdąrzył zrobić po drodze żadnych studiów ani nabrać jakies ogłady porządanej od osoby na tym stanowisku: na rozmowie kwalifikacyjnej rzuł gumę!! Ciamkał i gadał jak ciołek ze wsi
Ok, szczegół.
W żadnym markecie nie spotkałam się z tak durnymi procedurami kasowymi: są niedorzeczne narzucone z góry normy ile kasjer ma wyrobić, liczące również jego efektywność, jak szybko i ile produktów kasujesz w ciągu minuty. Im więcej tym lepiej, od tego zależy Twoja premia. Nadgodziny są rzecza normalna, co najmniej 0,5 godz dziennie...oczywioście Ci za nie nie zapłącą, a oddadzą w dniach wolnych w stylu dzien roboty dzien wolny dzien roboty i dzien wolny albo jeszcze lepiej!!
Każą przyjsc do pracy ale np na 4 godziny żeby Ci oddać nadgodziny, oczywiście o tym sie juz dowiadujesz na miejscu tego samego dnia... Czasem przychodziłąm i mi mowili ze po godz mam wracac do domu... to po cholere ja sie tarabanilam całe miasto
No nigdzie tak nie miałam!!! A robiłam juz w auchanie, carrefourze... i innych molochach.

Jak nie ma co robić to Ci wymyślą tak bezsensowne rzeczy jak tysiace gum obok kasy układac wg daty ważnowsci, szczegół że kazda z nich ma ją z 5 lat do przodu....

A co najśmieszniejsze:
wywalają tam ponad połowe pracowników po okresie próbym, w moim przypadku ten łom kierownik regionów (notabene brawa za inteligencje ) pomylił sie o miesiac w waznosci mojej umowy...mijaja 2msce pracy a tu mnie wzywa by powiefdziec że od jutra mam nie przychodzić bo mi sie umowa skonczyla!! Ja patrze jak na kretyna i mówie ze mam jeszcze miesiac do konca... on sie zakłopotał i powiedział: "ojj to sie pomyliłem"
I co? I poszłam na L4 i ich olałam miesiac płatnego wolnego
201703081551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując