Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle do kosmetyków mineralnych
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 09:25   #2600
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez minniem Pokaż wiadomość
czytałam forum i się zakręciłam, bo to jedynak Ty NaKrawędzi mnie do spróbowania duo fibrów zachęciłaś
napisz proszę, jak po praniu się zachowa
jak wiadomo każda opinia cenna, czekam na każdą
cieszy to, że jak na razie bardziej pozytywne, niż negatywne
oby tak dalej

aha, włosie to faktycznie dwa różne rodzaje, tak?
Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
smialo, jest swietny(rozumiem,ze mowisz o tym DF od wizazystow)
Delikatniec rozprowadza podklad, brazer, krzywdy sobie nim nie da zrobic. Powiem szczerze,ze mimo iz wole krotkie raczki jak w FT Pixie(poreczniejsze, wygodniejsze, mozna zabrac wszedzie) to przy tym pedzelku dluga raczka jest jak najbardziej na miejscu z racji tego ,ze nie wcieram, nie packam mocno tylko sune delikatnie po calej twarzy
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam swojego DF od wizażystów i muszę powiedzieć, że na pierwszy rzut oka wydawał mi się totalnym bublem, w ogóle to włosie nie było dla mnie duo tylko mono. Jednak dopiero po wypraniu zauważyłam różnicę. Rzeczywiście włosie jest podwójne, a nie tylko zafarbowane na dwa kolory.
Pędzel testowałam ok. 1,5 tygodnia i muszę Wam powiedzieć, że spisuje sie nieźle. Bardzo dobrze, jeżeli chodzi o brązery i mocno napigmentowane róże. Natomiast przy podkładach jest ciut gorszy niż DF z inglota. Niby dobrze rozprowadza podkład na buzi, ale jest chyba miększy niż inglotowski skunks stąd też uzyskuję nim troszeczkę mniejsze krycie. Jak na inwestycję za 2 dychy to pędzel godny polecenia. Jedyną wadą jest to, że czasem linieje, ale myślę, że jeszcze kika myć i się uspokoi bo pamiętam początki używania inglota- to był koszmar, a teraz całkiem w porządku Sądzę, że nie ma się nad czym zastanawiać bo inwestycja za dwie dychy bardzo się opłaca, dostajemy w miarę dobry jakościowo pędzel, porównywalny do skunksa z inglota, który kosztuje 53zł (o ile nie podnieśli cen).
dzisiaj wypiorę, jutro pewnie się nim umaluje i tak wiem, że nie bd tak dobry jak lumiere bo po 1 miękkość, po 2 jest mniejszy, wiec więcej zabawy z podkładem ale mimo to mam nadzieję, ze nie bd żałować zakupu
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując