Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-21, 08:42   #4973
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Niby fajnie, ale ja nie mam kasy

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------


wziełaś niespodziankę G? Daj znać co dostaniesz
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
za fajną niespodziankę
Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Oby ta próbka niespodzianka G. Ci przypasowała
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
za fajną niespodziewajkę Gerlę



dam znać co to za niespodzianka

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6326614 6]Po odwołaniu się do zasobów swojego przepastnego kufra stwierdzam, że dobre kosmetixy to jednak inwestycja, a nie wydatki
Przypominam człowieka
Bartuś, przybywaj !

Potem wrzucę fotkę mojego antydna, czyli tego, co kupiłam w czasie kiedy mnie tu nie było. Pewnie Was to nie obchodzi, ale co tam Najwyżej zaspamuję wątek.[/QUOTE]
jak to nie obchodzi, relacja zdjęciowa jest zawsze mile widziana, w końcu jesteśmy wzrokowcami

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



Mi takie buty kojarzą się z szynką obwiązaną sznurkiem


Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Cześć.

U mnie cisza w sprawie dostawy brokuła, ale to mi nawet na rękę nie miałby go kto dzisiaj odebrać.

Za Luny, Korsyka, butki, wyjazdy wakacyjne i inne przyjemności.

Za chwilę ruszam w dalszą drogę. TŻ atrakcje mi wyszukuje i dzięki temu od końcówki czerwca za liczyłam Chorwacja-2 miejsca, Węgry (Budapeszt), teraz jestem na Litwie w Kiejdanach i przenoszę się do Wilna, później Austria i Niemcy, reszty na razie mąż nie zdradza



Ja chętnie obejrzę
ale fajne atrakcje, brawa dla TŻa

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6326670 1]Dziewczyny trzymajcie mnie, bo mi zaraz żyłka strzeli !!!!

Oni przysłali jakiąś badziewną podróbę tego boxa !
Nic się nie zgadza z tym, co było wczoraj wyszczególnione w składzie [/QUOTE]
to jest ten box?? Chyba boks dla nich..

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Co to za box bez bronzera ja się pytam??
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora