Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-23, 18:42   #2889
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Dzisiaj wróciłam do EDMu, wymiziałam się Fair Neutral matte. Kolosalna odmiana po Buffie... EDMu w ogóle nie widać na mojej skórze, jakbym nie była wcale umalowana, ale jednak kolor skóry jest znacznie ujednolicony i co ważne, nie jestem w końcu przyciemniana Niestety, mam wrażenie, że ta formuła wcale nie kryje np. pryszczy, zostawia je tak samo widoczne, korektor to konieczność. Nie wiem, co się dzieje, ale w minerałach przetłuszcza mi się czoło i nos Może po czasie mi to przejdze, lub sprawę załatwi STF lub skrobia.
Na jutro zostawiłam sobie podkład, w którym pokładam nawiększe nadzieje - Fair Neutral intensive Taki smakołyk na koniec Ale chyba i tak trochę się naskrobiuję, bo idę do ludzi, więc muszę mieć pewność, że nie będzie niekontrolowanej żarówy.
Swoją drogą, ostatnio byłam pewna względnej normalności mojej cery, a tutaj większość obaw powórciła




Niestety, bladość jest wględnym pojęciem- są dziewczyny, dla których np. najjaśniejsze Dermacole i Revlon sąt ok albo nawet trochę za jasne, a są osoby, które te podkłady przyciemniają (jak moją skromną osobę ). Dzisiaj jak wysmarowałam sobie łapę po łokcia tymi niby jasnymi podkładami, które mam, i próbkami różnych minerałów to mama dosłownie zrobiła tak, jak to zobaczyła różnicę



Ostatnio wspominałam na bladych wątkach o proszkach i się kilka dziewczyn zainteresowało.. podejrzewam, że niektóre coś zamawiają i się tym nie chwalą, niekoniecznie jest to całkowicie ingnorowane Ostatnio trzy osoby zamówiły ze mną tego jasnego NYXa Chociaż teraz nie wiem, co ja ze swoim zrobię, bo teraz już wolę minerały



Mnie interesują zarówno te najjaśniejsze, jak i średnie - bo moja mama taka blada nie jest



Ta zachwalacie ten cień, a on chyba taki ciepły zielony, prawda? Podwójnie nie mój kolor



Nowy pędzel? A ja jak zwykle nic nie wiem



Podobno to bardzo niszczy włosie...
Fair Neutral intensive to mój wybórNiestety u mnie to samo z tym przetłuszczaniem strefy T.Normalnie katastrofa nie wiem jak sobie z tym radzic, mam wrażenie ze gdy robie zbyt często poprawki to powoli zaczynam nie nadążać.
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora