Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-23, 19:53   #2905
Layla123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Hej dziewczyny.
Podczytuję Was od jakiegoś czasu. Jednak od tygodnia tu nie wchodziłam i jestem pierwszy raz. Przejrzałam posty, ale nie znalazłam, by ktoś pytał o to, o co chcę zapytać. Ale od razu z góry przepraszam, jeśli jednak się mylę...

Chcę zamówić próbki EDM (co jest chyba oczywiste ). Minerałki bardzo lubię, w lecie używałam essence (2) i byłam zachwycona. ale teraz są za ciemne. Mam Isadorę najjaśniejszą, ale też jest chyba za ciemna i za różowa...

Mam problem z doborem koloru...
Mam jasną skórą, ale nie tak jasną jak niektóre z Was. Ale i tak trudno mi znaleźć odpowiedni odcień. Jedyny podkład, który mi odpowiada kolorem to Bourjois 10hours... 71. Tzn, odpowiada mi jasnością, ale co do odcienia to nie jestem pewna... wydaje mi się, że wyglądam w nim na zmęczoną... Tak, jakby miał trochę zieleni w sobie?
Skórę na twarzy mam jak wiele z Was w innym odcieniu niż skórę szyi. Twarz ma chyba żółte i różowe tony. Szyja jest na ogół żółtawa. Chociaż czasem też jakby różowo-żółtawa. Ogólnie wydaje mi się, że jestem zimnym typem, bo dobrze wyglądam w chłodnych barwach... Czy mam wybierać w Buff?

Pomożecie?



Tylko zastanawia mnie jedna sprawa – dla mnie 71 bourjois nie jest tak dziwnie pomarańczowo-żółty, jak na zdjęciach Nanomi? Specjalnie dziś sprawdziłam i w moich oczach on jest taki żółtawy... To kwestia aparatu? Oświetlenia? Porównania do bardzo jasnej skóry Nanomi? Dużej ilości? Moich kiepskich oczu?
Layla123 jest offline Zgłoś do moderatora