Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moja "przygoda" z Aldo
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 21:59   #16
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: moja "przygoda" z Aldo

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że dzisiaj wszystko jest " made in China". Robiąc zakupy warto zwracać na to uwagę.

Popełniłaś błąd nie składając reklamacji w sklepie. Zgodnie z prawami konsumenta masz taką możliwość i należało z niej skorzystać. W handlu praktykowane są różne metody typu "zwrotów nie przyjmujemy" itp., co często mija się z przyjętym prawem. Na przyszłość korzystaj z przysługującego Ci prawa do chociażby złożenia reklamacji.

Rozumiem Twoje rozczarowanie sytuacją i co ważniejsze butami. Uważam, że takie posty są przydatne również dla innych ku przestrodze.
ten zwrot to akurat zgodny z prawem, sprzedawca nie ma obowiazku przyjmowania zwrotów towaru nowego, nieuszkodzonego, pełnowartościowego

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
być może źle zrobiłam nie zanosząc ich od razu do reklamacji ale obawiałam się że ich nie przyjmą bo flek wygiął się tak dziwacznie jakbym używała tych butów do biegania albo celowo go sama tak wygięła, fleków zapasowych nie dostałam co też dla mnie było dziwne, i właśnie o to mi się głównie rozchodzi, o to że buty drogie a do solidnych nie należą, 400zł po ulicy nie chodzi i jest to spora kasa, żal mi że ją wydałam, mam nauczkę na przyszłość, myślałam że jednak tak markowe buty jak Aldo, nie są produkowane na wschodzie, widocznie się przeliczyłam... no cóż pewnie już nic więcej nie zdziałam.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------



tutaj nie miałam na myśli tego że plastikowa część fleka się "zjechała" tylko to że ta część metalowa, wsadzona do obcasa po prostu się wygięła, gdybym tego nie zauważyła i chodziła dalej to pewnie przebiłaby się na wylot i zniszczyła cały obcas, to nie jest normalne po jednym krótkim chodzeniu, szłam normalnie, spacerkiem bez pośpiechu bo to wysoki obcas, z resztą ta plastikowa część nie była nawet mocno zjechana widać było ślady użytkowania ale bez przesady
masz tego fleka?

weź te buty od szewca razem z tym flekiem i zanieś i powiedz że się wygiął i wyleciał i się nie chwal, że do szewca zaniosłaś
niech naprawią albo nową parę dadzą


ja obstawiam, że ten flek był wygięty od nowości po prostu, pewnie jakaś wada fabryczna to była
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując