Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice PART II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-07, 17:04   #1999
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze ten Media Markt to jedno wielkie dziadostwo
Mam małe pytanie do Ciebie bo z tego co wiem znasz sie na reklamacjach i gwarancjach Chciałabym wiedziec czy schodzenie powloki z plytek podlega reklamacji? A jesli tak to ma znaczenie kiedy zareklamuje prostownice tzn. czy musze ja oddac zaraz po tym jak ta powloka zaczela schodzic czy moge to zrobic pozniej ale oczywiscie wtedy kiedy prostownica bedzie jeszcze na gwarancji?
Schodzenie powłoki myślę, że może podchodzić pod reklamację - w końcu nie kupowałaś prostownicy z myślą, że ta powłoka zejdzie, tak jak nie kupuje się droższego żelazka z założeniem, że w ciągu dwóch lat zejdzie z niego powłoka, którą prasujemy ubranie. Oczywiście sprzedawca może bronić się, że to przez używane kosmetyki, ale trzeba to puścić mimo uszu. Najlepiej złóż reklamację na piśmie, opisz problem. Usterkę, niezgodność towaru z opisem trzeba - zdaje się - zgłosić miesiąc lub trzy miesiące od jej stwierdzenia, ale jak to jest dokładnie, to nie pamiętam. Jeśli zeszło Ci tylko trochę tej powłoki, to sklep nie będzie raczej czepiał się tego, jak szybko zgłosiłaś ten defekt.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora