Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice PART II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-08, 11:57   #2007
burgunda
Przyczajenie
 
Avatar burgunda
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 13
Wyślij wiadomość przez ICQ do burgunda GG do burgunda
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez marta_95 Pokaż wiadomość
A wiec tak efekt utrzymal mi sie przez dwa dni co przy moich wlosach jest sukcesem bo zazwyczaj po wyjsciu z domu po pol godziny robily mi sie fale. Włosy rzeczywiscie sie blyszcza (moze to tez zasluga LOREAL IRON FINISH) a prostowanie nie zajmuje wiele czasu bo juz po jednym pociagnieciu wlosy sa pieknie wygladzone. Ja jestem z niej zadowolona i mam nadzieje ze bedzie mi dłuuuugo słuzyc
Zachęciłaś mnie do kupna tej prostownicy
Jestem na etapie wymiany na nową (oczywiście lepszą) i tak sobie błądzę w necie w poszukiwaniu opinii n/t różnych prostownic i tak trafiłam na to forum
Obecnie mam (od listopada 2006) Babyliss Wet&Dry, ale najbardziej wkurza mnie to, że muszę po paśmie włosów przejechać jakieś 5 razy, bo inaczej nie wyprostuje - pomijam już fakt, że to się nawet dzieje z kremem Loreal Hot Style Iron Finish :/ Nie będę nawet pisała jak włosy wyglądają, jak rano się budzę - każdy w inną stronę i każdy z innej parafii

Zastanawiam się właśnie nad prostownicą laserową ceramiczną GA.MA z jonizacją. Mam włosy raczej z natury jak siano i podatne (zwłaszcza na wiatr i wilgoć ) Mam nadzieję, że ta "zabawka" jest warta kwoty 269zł
Czy ten model ma nagrzewanie do 200st, czy więcej? Bo skoro za jednym pociągnięciem prostuje to może ma dużo więcej, hmm?

--
Pozdrawiam =)
Burgunda
burgunda jest offline Zgłoś do moderatora