Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moje prace wszystkiego rodzaju
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-16, 10:04   #69
nela007
Zadomowienie
 
Avatar nela007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 409
Dot.: moje prace wszystkiego rodzaju

dziewczynky dziekuje za komentarze i odwiedziny ooo i mamutka wstapila domnie juz wyjasniam wszystko do swoich kartek uzywam wszystkiego naprawde wszystkiego co mam pod reka i niewykorzystalam do innych dziel czasami podkradam nawet synowi kawalki drzewa tylko ciiii najczesciej do kartek uzywam polperelek koralikow,brokatu w wielu kolorach,okleiny hologramowej nozyczki i dzurkacze,szablony do embosingu,pergamano no i ciekawe 3D czasami odbite na ksero a zeby niebyly takie puste maluje klejem i posypuje brokatem czasami uzywam brokatowych lakierow do paznokci kwiatki robie zazwyczaj sama i to masowo homikuje a potem tylko wrazie potrzeby wklejam na goracy klej jestem tez niezle zaopatrzona w kartki roznej grubosci bloki i inne papierki,siateczki ,wstarzeczki,filc i cienka gume twurcza gabka z tego zrobilam ta wiewiurke ktora mozecie zobaczyc w moich pracach.
Ostatnio siedze nad biala ksiega a ze mam troche jeszcze czasu na powrot zamawiajacych z podruzy poslubnej to wpadlam w wir i robie z gazety kleju do tapet i piorek golabki pare slubna co puzniej wykorzystam i pare dekoracji slubnych z welonu.
Ok wystarczy narazie jesli jest jeszcze cos co moge podpowiedziec to slucham zchecia odpowiem na pytania.
Pozdrawiam wszystkich.
nela007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując